Предмет: Физика, автор: kari160410


4. Чому опік парою є небезпечнішим, ніж опік окропом?

Ответы

Автор ответа: Аноним
18
Опік парою може бути небезпечнішим за опік окропом з кількох причин:

Температура: Пара має значно вищу температуру, ніж окроп. Це може призвести до швидкого та глибокого проникнення тепла в тканини шкіри, сприяючи більш серйозним опікам.
Глибина проникнення: Опік парою може проникнути глибше в шкіру, порівняно з опіком окропом, оскільки пара може проникнути в пори шкіри і завдати пошкодження глибоким шарам.
Тривалість контакту: Опік окропом може виникнути при короткому контакті з рідиною, тоді як опік парою може тривати довше, оскільки людина може не відразу усунути шкідливий джерело пари.
Тип шкідливості: Пара містить водяні пари, які можуть призвести до знезвоження і пошкодження тканин. Це може викликати не тільки опіки, але і важливі наслідки для внутрішніх органів.
У разі опіку парою важливо негайно надати першу допомогу, включаючи охолодження пошкодженої області та звернення до лікаря для лікування. Опік парою може бути серйозним медичним випадком і вимагає належного уваги та догляду.
Автор ответа: sever0000
24

Чому опік парою є небезпечнішим, ніж опік окропом?

пара може проникнути глибше, поширитися ширше і викликати більш серйозні опіки.


pupil12345678: це питання з фізики
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: kolyanikytenko
До «Словничка з фахового мовлення» запишіть 10 слів з майбутнього фаху в алфавітному порядку (опрацюйте навчальну літературу, журнали і газети), дайте їм тлумачення (за тлумачним словником).
2. Здійсніть лексичний аналіз науково-навчального тексту за обраним фахом (обсяг до трьох сторінок), класифікувавши лексику наведеними групами:
а) загальнонаукова; б) власне термінологічна; в) слова-організатори думки; г) слова-конкретизатори думки; д) слова-домінанти (ключові слова). Обґрунтуйте, яке місце в науковій літературі посідають терміни та чим це зумовлено.
3. Подані прізвища запишіть українською мовою. Поясніть їх правопис.
Ефимов, Савельев, Евгеньев, Дернов, Благоев, Литвинов, Лукьянов, Сухарев, Давыдов, Демьянов, Лучанинов, Георгиев, Рощин, Марцинкевич, Теркин, Шимчак, Гущин, Слепцов, Муромцев, Светлов, Белов, Столетов, Миклошич, Сергеев, Лесков, Андрианов, Пугачев, Зверев, Исаенков, Артемов, Алексеев, Тимирязев, Малая, Стоич, Ильин, Бондарев, Онегин, Королев.