Предмет: Химия,
автор: artemmisik877
СРОЧНО!!!!
ДАЮ 50 БАЛОВ!!!
8. Установіть послідовність збільшення кількості хлорид-іонів у розчинах об'ємом 1 л, що містять вказану кiлькiсть солей: А) 0,005 моль Сach; В) 0,05 моль КСІ; Б) 0,02 моль MgCh; Г) 0,01 моль AICI3
Ответы
Автор ответа:
3
Для визначення послідовності збільшення кількості хлорид-іонів у розчинах, ми повинні врахувати кількість моль хлорид-іонів, які вносяться кожним з солей у водний розчин. Це відбувається згідно зі стехіометричними коефіцієнтами реакцій розчинення. Ось ця послідовність:
А) 0,005 моль CaCl2 - у CaCl2 є 2 хлорид-іони, отже, загальна кількість хлорид-іонів = 0,005 моль * 2 = 0,01 моль хлорид-іонів.
В) 0,05 моль KCl - у KCl є 1 хлорид-іон, отже, загальна кількість хлорид-іонів = 0,05 моль * 1 = 0,05 моль хлорид-іонів.
Б) 0,02 моль MgCl2 - у MgCl2 є 2 хлорид-іони, отже, загальна кількість хлорид-іонів = 0,02 моль * 2 = 0,04 моль хлорид-іонів.
Г) 0,01 моль AlCl3 - у AlCl3 є 3 хлорид-іони, отже, загальна кількість хлорид-іонів = 0,01 моль * 3 = 0,03 моль хлорид-іонів.
Отже, послідовність збільшення кількості хлорид-іонів у розчинах буде: В > Г > Б > А.
А) 0,005 моль CaCl2 - у CaCl2 є 2 хлорид-іони, отже, загальна кількість хлорид-іонів = 0,005 моль * 2 = 0,01 моль хлорид-іонів.
В) 0,05 моль KCl - у KCl є 1 хлорид-іон, отже, загальна кількість хлорид-іонів = 0,05 моль * 1 = 0,05 моль хлорид-іонів.
Б) 0,02 моль MgCl2 - у MgCl2 є 2 хлорид-іони, отже, загальна кількість хлорид-іонів = 0,02 моль * 2 = 0,04 моль хлорид-іонів.
Г) 0,01 моль AlCl3 - у AlCl3 є 3 хлорид-іони, отже, загальна кількість хлорид-іонів = 0,01 моль * 3 = 0,03 моль хлорид-іонів.
Отже, послідовність збільшення кількості хлорид-іонів у розчинах буде: В > Г > Б > А.
artemmisik877:
Дякую. братан
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: pon326384
Предмет: Алгебра,
автор: 0503252513
Предмет: Математика,
автор: matveeva1992pavel
Предмет: Физика,
автор: aigerumzhakypbaeva55
Предмет: Английский язык,
автор: ajturganabdymomunova