Предмет: Химия,
автор: kirabevz090906
ТЕРМІНОВО!!! Обчисліть атомну масу елементу, знаючи, що вміст Оксигену в його оксиді - 31,58%, а ступінь окиснення рівний +3. Назвіть цей елемент. Обчисліть еквівалентну масу оксиду.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Общая формула данного оксида R₂O₃
0.3158 = (16 * 3)/(2х + 3 * 16)
0,3158 * (2х + 48) = 48
0,6316х + 15,1584 = 48
0,6316х = 48 - 15,1584
0,6316х = 32,8416
х = 32,8416 : 0,6316
х = 52
Цей елемент Хром
Еквівалентна маса елемента у сполученні чисельно дорівнює його атомній масі, поділеній на валентність елемента у заданому з'єднанні. 52/3 = 14
ECr₂O₃ = 14 + 8 = 22
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: karolinadubovcova78
Предмет: Литература,
автор: karinakisel777
Предмет: География,
автор: faradjovaalisa
Предмет: Литература,
автор: lopaten27kryss
Предмет: Другие предметы,
автор: alinalazarska2004