Решите химию вск роме 1 и 2 задания

Ответы
Ответ:
Объяснение:
3)
Елемент №6
І. Назва елемента, його символ, відносна атомна маса:
Карбон , С , Аr = 12
ІІ. Положення у Періодичній системі:
№6, другий період, четверта група, головна підгрупа
ІІІ. Будова атома
Заряд ядра +6, ядро містить 6 протонів, 6 нейтронів, в електронній оболонці-6 електронів. Електронна оболонка складається з двох енергетичних рівнів. На зовнішньому рівні-4 електронів (2s²2р² ): одна електронна пара і два неспарені електрони.
ІV. Характер хімічного елемента
Р-елемент, неметалічний елемент, до завершення електронного рівня приймає чотири електрони
V. Проста речовина : неметал
VI. Вищий оксид: СО₂, кислотні властивості
VII. Гідрат вищого оксиду: Н₂СО₃
Елемент №30
І. Назва елемента, його символ, відносна атомна маса:
Цинк , Zn , Аr = 65
ІІ. Положення у Періодичній системі:
№30, четвертий період, друга група, побічна підгрупа
ІІІ. Будова атома
Заряд ядра +30, ядро містить 30 протонів, 35 нейтронів, в електронній оболонці - 30 електронів. Електронна оболонка складається з чотирьох енергетичних рівнів. На зовнішньому рівні -2 електронів (4s² ):
ІV. Характер хімічного елемента
s-елемент, металічний елемент
V. Проста речовина : метал
VI. Вищий оксид: ZnО
VII. Гідрат вищого оксиду: Zn(ОН)₂ , луг
4)
Дано:
М(Н₂R) = 98
Знайти: R -?
Підставимо у формулу атомну масу Гідрогену:
1 * 2 + R = 98
R = 98 - 2
R = 96
Цей елемент : Молібден (Мо)
5)
Дано:
w(O) = 21,23%
Найти: R - ?
Загальна формула вищого оксиду елементів ІІІ групи R₂О₃
в сполукі 3 атоми Оксигену їх молекулярна маса 16 * 3 = 48 і це складає 21,23%. Складемо пропорцію:
48 - 21,23%
2R - 78,77%
2R = 48 * 78,77 : 21,23 = 178
R = 178 : 2
R = 89
Цей елемент Ітрій (Y)