Предмет: Химия, автор: soulessvalerie

Обчисліть масову частку натрій карбонату в розчині, який утвориться внаслідок змішування технічної соди Na2CO3. 10Н2О масою 35 г з водою об'ємом 465 мл.

Ответы

Автор ответа: vorobetssof10
1

Ответ:

оададсдвжсладвжьвосювьсоаювтчдчлат

Приложения:
Автор ответа: 2nata0379
0

Ответ:

Объяснение:

m (р-ра)= m(в-ва)+m(р-ля)

m (р-ра)=35+465 =500

W(в-ва)=m(в-ва)/m (р-ра)

W(в-ва)=35/500=0,07  7%

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: keril110141