Предмет: Физика,
автор: lyso76
За 10 с велосипедист проїхав 200 м, за наступні 20 с — ще 700 м, останні 300м ще за 30с.
Знайдіть середню швидкість руху велосипедиста на всьому шляху
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
20 м/c
Объяснение:
200 + 700 + 300 = 1200 м (расстояние)
10 + 20 + 30 = 60 с (время)
Скорость = расстояние / время, следовательно v = 1200/60 = 20 м/c
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: a36631096
Предмет: Английский язык,
автор: sveta26332
Предмет: Литература,
автор: mortim9010
Предмет: Информатика,
автор: zhanzhan17
Предмет: Кыргыз тили,
автор: aiziiliazova