Предмет: Физика,
автор: igorradchuk8
Авто перші 30 с рухалося зі швидкістю 54км/год. Наступні 4 хв проїхав 1.5 км
Знайти Vсер.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Відстань = Швидкість x Час
Відстань = 54 км/год x (30/3600) год = 0.45 км = 450 метрів
Загальна відстань = 450 метрів + 1.5 км = 450 метрів + 1500 метрів = 1950 метрів
Отже, автомобіль проїхав 1950 метрів або 1.95 кілометра загалом.
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: ludiamalushikina4
Предмет: Химия,
автор: dianabakulina529
Предмет: Химия,
автор: ddmitrieva162
Предмет: Другие предметы,
автор: sofiagood10
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Аноним