Предмет: Химия,
автор: nonalayf61
2.Визначте масу хлору, яка приєднається до етилену масою 560
грамів.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Складемо РХР:
560 г х г
C2H4 + Cl2 → C2H4Cl2
Знайдемо кількість речовини етилену:
n(C2H4) = m(C2H4) /М(С2Н4) = 560/28 = 20 моль
З РХР бачимо, що n(C2H4) : n(Cl2) = 1 : 1, тобто
n(Cl2) = n(C2H4) = 20 моль
Тоді m(Cl2) = n(Cl2) * M(Cl2) = 20 * 71 = 1420 г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: o8939005
Предмет: Физика,
автор: sasaviuk83
Предмет: Биология,
автор: kenesbaeverzan5
Предмет: Английский язык,
автор: Azdilol
Предмет: Литература,
автор: lili13417