Предмет: Физика,
автор: 00000000009034789
Стріла, випущена з лука вертикально вгору, досягла максимальної висоти за 3 с. Яка початкова швидкість стріли?
Ответы
Автор ответа:
1
v=u+at
v = кінцева швидкість ( в данномі випадку 0 )
u = початкова швидкість (шукана)
a = 9.81 м/с²
t = 3 секунди
0=u−9.81•3
u=9.81•3
u=29.43 м/с
Отже, початкова швидкість стріли дорівнює приблизно 29.43 м/с.
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: twizxi
Предмет: Физика,
автор: aklimens08
Предмет: Математика,
автор: kiratkacenko512
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: dark20heaven05
Предмет: Физика,
автор: gerasimyaktania