Предмет: Физика, автор: n0ashkaa

є 250 г золота при температурі 15°. скільки енергії потрібно, щоб розплавити цей кусок золота​

Ответы

Автор ответа: nadkhataras
0

Ответ:

7.5 * 10⁴ Дж

Объяснение:

Пошук...

Для батьків

Для вчителя

Кодекс честі

Учасник Знань

05.11.2019

Физика

5 - 9 классы

відповів/ла • перевірена експертами

яка кількість теплоти необхідна щоб розплавити 375 г золота взятого при температурі 25. зобразіть цей процес на графіку

Увійти щоб додати коментар

Ця відповідь перевірена експертом

569 людям це було корисним

іваньок

почетный грамотей

273 відповіді

494.5 тис. користувачів, які отримали допомогу

Ответ:

7.5 * 10⁴ Дж

Объяснение:

Q - ?

m = 375 г = 0.375 кг

t₀ = 25 °C

λ = 6.7 * 10⁴ Дж/кг

с = 130 Дж/(кг х °С)

tпл = 1063 °С

_____________________

Кількість теплоти потрібна для нагрівання золота до температури плавлення:

Q₁ = cmΔ t= сm( t - t₀ )

Кількість теплоти потрібна для плавлення золота взятого за температури плавлення:

Q₂ = λm

Загальна кількість теплоти:

Q = Q₁ + Q₂

Q = сm( t - t₀ ) + λm

Q = 130*0.375*( 1063 - 25 ) + 6.7 * 10⁴*0.375 = 75727, 5 = 7.5 * 10⁴ Дж

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: zamirasovetova0906