Предмет: Українська мова, автор: Аноним

НУЖНО СРОЧНО.
Контрольний переказ.
ЧОМУ КОЖНА ЛЮДИНА ВІДЧУВАЄ ЩАСТЯ ПО-СВОЄМУ?

Безперечно, не знайдеться, мабуть, людини, яка б не чула слова щастя. Воно є загальновживаним і, здається, таке зрозуміле.

Проте варто лише спробувати витлумачити його, як виявиться, що це не дуже просто. Чому? Мені здається, так відбувається через те, що поняття щастя стосується духовного світу людини. А скільки людей - стільки і світів! Тож зрозуміло, що кожен витлумачуватиме щастя по-своєму. Для когось - це задоволення, утіха; для інших - добробут, для третіх - гарна і дружна сім’я. Хтось щастя розуміє як удачу, талан, інші - як радість.

Прикладом того, що кожен уявляє щастя по-своєму, є мої друзі. Наприклад, я відчуваю себе безмежно щасливою людиною тоді, коли дивлюся свій улюблений серіал для підлітків. Коли мій однокласник не вивчив уроку і його не спитав учитель - він теж щасливий. А мій старший брат не уявляє себе щасливим без успішної кар’єри.

Отже, справжнє щастя приходить тоді, коли людина навчиться жити в ладу із собою, коли її не мучать докори сумління. Як стверджує народна мудрість: «Не родись багатий та вродливий, а родись при долі та щасливий» (З газети).

Напишіть переказ тексту, додавши самостійно складену кінцівку-роздум про своє розуміння щастя. Під час відтворення змісту, використайте свої аргументи (2-3), що підтверджує тезу (крім наявних, можна навести приклади з життя, літератури, мистецтва).

Ответы

Автор ответа: soniryz
0

ЧОМУ КОЖНА ЛЮДИ ВІДЧУВАЄ ЩАСТЯ ПО-СВОЄМУ

Безперечно, не знайдеться, мабуть, людини, яка б не чула слова щастя. Воно є загальновживаним і, здається, таке зрозуміле. Проте варто лише спробувати витлумачити його, як виявиться, що це не дуже просто. Чому? Мені здається, так відбувається через те, що поняття щастя стосується духовного світу людини. А скільки людей — стільки і світів! Тож зрозуміло, що кожен витлумачуватиме щастя по-своєму. Для когось — це задоволення, утіха; для інших — добробут, для третіх — гарна і дружна сім’я. Хтось щастя розуміє як удачу, талан, інші — як радість. Прикладом того, що кожен уявляє щастя по-своєму, є мої друзі. Наприклад, я відчуваю себе безмежно щасливою людиною тоді, коли дивлюся свій улюблений серіал для підлітків. Коли мій однокласник не вивчив уроку і його не спитав учитель — він теж щасливий. А мій старший брат не уявляє себе щасливим без успішної кар’єри. Отже, справжнє щастя приходить тоді, коли людина навчиться жити в ладу із собою, коли її не мучать докори сумління. Як стверджує народна мудрість: «Не родись багатий та вродливий, а родись при долі та щасливий» .

Объяснение:

Надеюсь,я всё правильно поняла )

Похожие вопросы
Предмет: Обществознание, автор: mnika2008
Предмет: Математика, автор: vikabridel6