Предмет: Физика,
автор: anastasiakornijcuk63
Дріт витримує вантаж масою 500 кг. З яким максимальним прискоренням можна підіймати вантаж масою 400 кг, щоб дріт не обірвався?
Ответы
Автор ответа:
1
ma=T-mg
T=m1 * g -
m1=500kr
a=T/m-g=m1g/m-g=g*(m1/
m-1)=10*(500/400-1) M/c^2 = 12,5 M/c^2
T=m1 * g -
m1=500kr
a=T/m-g=m1g/m-g=g*(m1/
m-1)=10*(500/400-1) M/c^2 = 12,5 M/c^2
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: sergyakovlyk
Предмет: Физика,
автор: denisburak688
Предмет: Алгебра,
автор: emisenko970
Предмет: Информатика,
автор: albina9443
Предмет: Биология,
автор: Аноним