Предмет: Физика,
автор: vladislavkodra
Велосипедист, рухаючись з одного пункту в інший, першу половину шляху їхав по прямій дорозі зі швидкістю 15 км/год, а другу половину шляху (через прокол шини) ішов пішки зі швидкістю 5 км/год. Визначте середню швидкість руху велосипедиста.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
7,5км/год
Объяснение:
Дано:
v1=15км/год
v2=5км/год
s1=s2=s/2
=======
v(c)-?
v(c)=s/t=s/(t1+t2)=1/((v2+v1)/(2v1v2))=
=(2v1v2)/(v1+v2)=(2*15*5)/(15+5)=7,5км/год
vladislavkodra:
спасибо
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: mnika2008
Предмет: Математика,
автор: mehparekaltaeva1
Предмет: Математика,
автор: sofasyc0
Предмет: Химия,
автор: maksatualibek6
Предмет: Геометрия,
автор: zikulya06