Предмет: Химия,
автор: pi7ner
Який об'єм водню виділиться в результаті термічного розкладу 56л метану???
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
2CH4=C2H2+3H2
n(CH4)=V/Vm=56/22,4=2,5 моль
n(H2)=n(CH4)/2*3=3,75 моль
V(H2)=3,75*22,4=84 л
Ответ:84 л
Похожие вопросы
Предмет: Информатика,
автор: maximvinichenko32
Предмет: Українська мова,
автор: tyankaMaksima
Предмет: Английский язык,
автор: zincenkomaksim580
Предмет: Литература,
автор: Аноним