Предмет: Физика,
автор: smetanakote
Яку кількість теплоти віддасть кімнаті цегляна піч масою 1,5m, якщо вона охолола від 80 до 15⁰с?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
85,8*10⁶Дж
Объяснение:
Дано:
с=880Дж/кг°С
m=1,5т=1500кг
∆t=80-15=65°C
==========
Q-?
Q=cm∆t=880*1500*65=85,8*10⁶Дж
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: Onlyyyou
Предмет: Экономика,
автор: Ke12345
Предмет: Физика,
автор: nutawayy
Предмет: Литература,
автор: alinabrain8
Предмет: Английский язык,
автор: sherzodzaynudinov