!!!СРОЧНО!!!
аналіз вірша "як помру то поховайте..." Т. Г. Шевченко
Ответы
Ответ:
Вірш Тараса Шевченка "Як помру, то поховайте..." є однією із найвідоміших поетичних творів в українській літературі. Він написаний у 1845 році та має великий емоційний заряд. Давайте розглянемо деякі ключові аспекти цього вірша:
Тема та ідея:
Вірш розповідає про бажання поета щодо свого поховання, коли він помератиме. Він висловлює свою скромність та віру в долю України. Шевченко бажає, щоб його тіло не ставало об'єктом пишних похоронів, але, навпаки, він бажає бути похованим на селі в простому гробі під вербою, щоб стати частиною природи.
Символізм:
Вірш є дуже символічним. "Верба" у вірші представляє собою природу та простоту, а "глибоку могилу" можна розглядати як символ могили, де поет хоче спочити. Така скромність і прагнення бути близькою до природи відображають глибокий національний дух і віру в Україну.
Емоційний стан:
Вірш відзначається великою емоційністю. Поет висловлює своє бажання бути похованим "за селом у полі", що свідчить про його бажання бути ближчим до простого люду і природи. Він не прагне пишних похоронів, але замість цього виражає свою скромність і солідарність з українським народом.
Інтерпретація:
Вірш може бути розглянутий як вираз бажання Шевченка бути надалі пов'язаним з Україною навіть після смерті. Він прагне стати частиною землі та природи, щоб відчути себе ближчим до свого народу. Цей вірш є важливим символом національної самосвідомості і самопожертви.
В цілому, вірш "Як помру, то поховайте..." Т.Г. Шевченка є виразом його патріотичних почуттів та бажання бути частиною України і її природи, навіть після смерті. Він відзначається яскравим символізмом і емоційністю, що робить його одним із найвизначніших творів в українській літературі.
Объяснение: