Предмет: Физика, автор: hdndjkdnsbbdof

Яку відстань пролітає літак за 0,4 години, якщо він летить зі швидкістю 245 м/с? Відповідь надайте числовим значенням. Одиниці вимірювання в СІ.​

Ответы

Автор ответа: 555ai555
2

Ответ:

Объяснение:

t = 0,4 год = 0,4*60 = 24 мин =1440 с

V = 245 м/с

S = ?

S = 245*1440 = 352800 метров


SonicHedgeh0g: Здравствуйте, могли бы вы мне помочь с физикой , я вижу вы в физике эксперт, поэтому буду очень сильно благодарен за вашу помощь!
Похожие вопросы