Предмет: Математика, автор: babapistol123

1. На конференції були учасники з чотирьох країн: Нідерландів, Бельгії, Німеччини та Франції. Учасників з Нідерландів було втричі більше, ніж бельгійців, і німців було в 7 разів більше, ніж французів. Керівники делегацій підрахували загальну кількість учасників (включаючи себе). Голландець нарахувавв 366 учасників, німець 368. бельгиець нарахував 369 та француз 370 учасників Відомо, що лише один з них не помилився у підрахунках. Скільки було насправді учасників конференції? Відповідь обгрунтуйте.

Ответы

Автор ответа: Andriyko52
0

Ответ:

368

Пошаговое объяснение:

Нехай бельгійців було х, тоді з нідерландів 3х, а французів у, тоді німців 7у. Маємо, що х+3х+у+7у=а, де а - кількість усіх учасників.

4х+8у=а; 4(х+2у)=а. Отже а націло ділиться на 4, тобто відповідь 368

Похожие вопросы
Предмет: Право, автор: angelina89177
Задача № 1
Громадянин Р ( 16 р.) та громадянин П (15 р.) вирішили відкрити магазин аксесуарів для телефонів. Батьки Р не підтримали ідею і сказали, що вони ще маленькі для ведення бізнесу. Натомість батьки П надали згоду та звернулись до відповідних органів, для надання синові повної цивільної дієздатності. Питання: Чиї батьки вчинили юридично правильно?
Задача № 2
Цивільний кодекс- Громадянка О та громадянин Л перебували у цивільному шлюбі понад 10 років. Раптово Л помирає. Громадянка О звертається у нотаріальну кантору для відкриття спадкової справи, але виявляється, що у Л є неповнолітня дитина, яка проживає із матір'ю, його першою дружиною. Питання: чи мають право дитина та громадянка О на спадок Л? Як вчиняти Л в такій ситуації?

Задача № 3
Цивільний кодекс- Громадянка Ф та громадянин Ш перебували у шлюбі 2 роки. Ф знаходилась на 9му місяці вагітності, коли Ш загинув у автокатастрофі. Після цього Ф народила здорового хлопчика та сподівалась отримати квартиру та бізнес чоловіка, які згодом передасть сину. Родичі Ш заявляють, що дитина Ф не має жодного права на отримання спадщини, оскільки вона вже була народжена після його смерті. Питання: Хто має рацію в цій ситуації?
Задача № 4 Громадянка Т ( 13 років) вирішила назбирати грошей на подарунок батькам на річницю і вигадала, що продасть свій новий телефон старшій на 3 роки подрузі. Через кілька днів Т так і вчинила і отримала від своєї подруги 5 000 грн за цю річ. Через місяць про це дізнались батьки Т і стали вимагати від подруги доньки назад мобільний телефон, а дівчина відмовлялась. Питання: Чи є такий правочин дійсний? Які дії батьків в цій ситуації з точки зору Закону?