Предмет: Химия, автор: valeri323

Допоможіть будь ласка це дуже важливо

Приложения:

Ответы

Автор ответа: dobriakua
0

Дано:

m р-ну(NaOH) = 100 г

m(осаду) = 9,8 г

Знайти:

ω(NaOH) - ?

Розв'язання:

1) 2NaOH + CuSO4 → Na2SO4 + Cu(OH)2↓;

2) n(Cu(OH)2) = m / M = 9,8 / 98 = 0,1 моль;

3) n(NaOH) = n(Cu(OH)2) * 2 = 0,1 * 2 = 0,2 моль;

4) m(NaOH) = n * M = 0,2 * 40 = 8 г;

5) ω(NaOH) = m * 100% / m р-ну = 8 * 100% / 100 = 8%.

Відповідь: Масова частка NaOH становить 8%.

Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: zllaattsss
Предмет: Қазақ тiлi, автор: mrharleyfoxxx
Предмет: Алгебра, автор: azumilove0908