Предмет: Биология, автор: lizanikolaeva794

8*. Як людина використовує процеси бродіння?
❗❗❗❗❗❗​

Ответы

Автор ответа: esstarr
3
щоб виробляти молочнокислі, спиртові та олійнокислі продукти. можна відзначити те, що це називається біосинтез. Спиртове бродіння викликається багатьма дріжджами та деякими цвілевими грибами (наприклад, мукоровими). В результаті бродіння цукор розщеплюється мікроорганізмами і перетворюється на основний продукт - етиловий спирт, при цьому виділяється вуглекислий газ та енергія. Молочнокисле бродіння викликається молочнокислими бактеріями. Воно полягає у перетворенні Сахарів на молочну кислоту. Молочнокисле бродіння викликається молочнокислими бактеріями. Воно полягає у перетворенні Сахарів на молочну кислоту.
Автор ответа: rhfcfdtw
2

Відповідь:

Бродіння -це  процес розкладання речовин органічного типу, як правило, вуглеводів, на прості сполуки під впливом мікроорганізмів або ферментів, що виділяються ними.

Людина використовує цю властивість  бактерій у побуті,а також у  різних галузях промисловості для отримання ацетону, етилового і бутилового спиртів, оцтової кислоти, вітамінів , антибіотиків.

Спиртове бродіння використовується  у процесі хлібопекарства, бо воно спричиняє «сходження» дріжджового тіста,при  виробництві вина і пива,для виробництва біопалива.

Оцтовокисле бродіння  покладено в основу виробництва оцтової кислоти для побутового споживання.

Пропіоновокисле бродіння-використовується  при виготовленні твердих сирів (голандського, швейцарського), при виробництві витаминів( В12).

Метанове бродіння є одним із ефективних засобів попереднього очищення висококонцентрованих стічних вод.

Молочнокисле бродіння  використовується при консервації продуктів харчування (за рахунок інгібування росту мікроорганізмів молочною кислотою і зниження рН) з метою тривалого збереження (приклад — квашення овочів, сирокопчення), при виробництві кисломолочних продуктів (кефіру, ряжанки, йогурту, сметани), при силосуванні рослинної маси, при  біотехнологічному  способі виробництва молочної кислоти.

Пояснення:


user3775: СПАСИБО
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы, автор: angelinaborosuk