Предмет: Українська мова, автор: sydorartem2008

Проблема здається прозаїчною пам'ятник що пережив коло двох століть руйнується на очах. всього разом його хотіли зруйнувати п'ять раз. Перше Рівно через сто років. Тоді на його місці було задумано звести церкву з каменю. Но в той час люди його захистили. А в 1773 році Антон Головатий зі своїми парафіянами задумали звести (побудувати) трипрестольну церкву. І в цьому храмі було багато чого змінено перебудовано.

В 30-х роках минулого століття храм протягом багатьох років доводилось відстоювати. Та все було добре і храм захистили. Но страшна правда виявилась згодом коли молодих хлопчина Толя Морозов розпочав розбирати храм і знайшов 32 протитанкові міни. Но на щастя вибухівку вдалось знешкодити.

А до зараз триває реконструкція цього храму.
"Розставити розділові знаки"

Ответы

Автор ответа: depakszsr
0

Ответ:"Проблема здається прозаїчною. Пам'ятник, що пережив коло двох століть, руйнується на очах. Всього разом його хотіли зруйнувати п'ять раз. Перше — рівно через сто років. Тоді на його місці було задумано звести церкву з каменю. Но в той час люди його захистили. А в 1773 році Антон Головатий зі своїми парафіянами задумали звести (побудувати) трипрестольну церкву. І в цьому храмі було багато чого змінено та перебудовано.

В 30-х роках минулого століття храм протягом багатьох років доводилось відстоювати, і все було добре, і храм захистили. Но страшна правда виявилась згодом, коли молодий хлопчина Толя Морозов розпочав розбирати храм і знайшов 32 протитанкові міни. Но, на щастя, вибухівку вдалось знешкодити."

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: olzhaserimaev
Задание 127

Прочитайте отрывок из поэмы М. Шаханова "Отрарская поэма о побеждённом победителе, или Просчёт Чингисхана". Выучите наизусть.

Какими предложениями представлен данный фрагмент? Ответ аргументируйте. Прокомментируйте постановку знаков препинания.

Столицы и страны истлели в пыли. Вот семь с половиной столетий прошли.

Сквозь годы и бездну событий и стран Я след твой ищу на земле, Каир-хан.

Мой предок могучий, я слышал твой зов,

Дошедший ко мне через толщу веков.
Узнай, что мечта не погибла живёт, Тот мальчик спасённый продолжил наш род. Я этого гордого племени сын, От первого крика до поздних седин, А значит, и ты уцелел от меча, Бессмертьем своим пережил палача. Прости, что не сразу исполнил поэт В веках прозвучавший священный завет. Я столько потратил и дней, и ночей, Я столько блуждал среди вольных степей, Пока не пришла золотая пора, Где ясны границы и зла, и добра. Пусть Город, что в Азии был знаменит, Сегодня песками забвенья укрыт, Пусть Город не виден трава и ковыль, Но слава его не легенда, а быль. Бессмертны вовеки под толщей песков Могучие корни моих городов. Надежнее слово и крепче рука, Коль память корнями уходит в века.​
Предмет: Математика, автор: kotkotobanbanan
Предмет: Русский язык, автор: C1B2i3H