Предмет: География, автор: vanabodrak

як знання про природу, навколишній світ допомогли героям врятуватися від небезпек?

Ответы

Автор ответа: dasha131583
1
Знання про природу та навколишній світ можуть виявитися надзвичайно корисними у ситуаціях небезпеки. Наприклад, в літературі чи реальних історіях часто згадують випадки, коли герої завдяки своїм знанням про природні явища, тварин та рослини змогли врятуватися від небезпеки.

Наприклад, знання про поведінку тварин може допомогти у уникненні нападу диких звірів або у виявленні шляхів втечі. Розуміння природних сигналів, таких як зміни погоди або зміни у поведінці тварин, також може допомогти у вчасному попередженні небезпеки.

Також знання про природні умови може бути корисним у випадку природних катастроф, наприклад, землетрусів, повеней або ураганів. Герої, які мають достатні знання про такі явища, можуть вжити відповідних заходів для захисту від них.

Таким чином, знання про природу та навколишній світ можуть виявитися вирішальними у ситуаціях небезпеки, допомагаючи героям приймати обґрунтовані рішення та вживати ефективні заходи для врятовування себе та інших.
Автор ответа: smismismi21
0

Объяснение:

  1. не труїтись грибами і ягодами
  2. знати правила дорожнього руху
  3. знати правила поведінки
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: a36631096
Предмет: Русский язык, автор: olzhaserimaev
Задание 127

Прочитайте отрывок из поэмы М. Шаханова "Отрарская поэма о побеждённом победителе, или Просчёт Чингисхана". Выучите наизусть.

Какими предложениями представлен данный фрагмент? Ответ аргументируйте. Прокомментируйте постановку знаков препинания.

Столицы и страны истлели в пыли. Вот семь с половиной столетий прошли.

Сквозь годы и бездну событий и стран Я след твой ищу на земле, Каир-хан.

Мой предок могучий, я слышал твой зов,

Дошедший ко мне через толщу веков.
Узнай, что мечта не погибла живёт, Тот мальчик спасённый продолжил наш род. Я этого гордого племени сын, От первого крика до поздних седин, А значит, и ты уцелел от меча, Бессмертьем своим пережил палача. Прости, что не сразу исполнил поэт В веках прозвучавший священный завет. Я столько потратил и дней, и ночей, Я столько блуждал среди вольных степей, Пока не пришла золотая пора, Где ясны границы и зла, и добра. Пусть Город, что в Азии был знаменит, Сегодня песками забвенья укрыт, Пусть Город не виден трава и ковыль, Но слава его не легенда, а быль. Бессмертны вовеки под толщей песков Могучие корни моих городов. Надежнее слово и крепче рука, Коль память корнями уходит в века.​