Предмет: Физика,
автор: liliya8290
сучасний реактивний літак розвиває швидкість 1200км/год яку відстань він пролетів за 3год 30 хв
Ответы
Автор ответа:
0
1200*30=36000
12*3=36
36000+36=36036км.
Автор ответа:
0
Відповідь:
відстань яку він пролетів = 42 * 10⁵ м, або ж 4 200 000 м
Пояснення:
Дано:
v = 1200 км/год= 333,3 м/с - (для зручності будемо використовувати км/год )
t = 3 год 30 хв = 3,5 год
Знайти:
l =?
(де: v - швидкість
t - час
l - відстань)
Розв'язання:
l = v*t
l = 1200 км/год * 3,5 год=4200 км
Переведомо км в м:
4200 км = 42 * 10⁵ м
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: TanyaLiA
Предмет: Українська мова,
автор: katapereverzeva530
Предмет: Литература,
автор: sanababnik47
Предмет: Алгебра,
автор: 242004nik14
Предмет: Физика,
автор: olegopreluanskiy