Предмет: История, автор: godlev2006

Дайте відповіді на запитання до джерела.
Фрагмент виступу першого секретаря ЦК КП(б)У Леоніда Мельникова на нараді секретарів міських 1 районних комітетів партії, начальників районних відділів:
«Коли ми цю роботу не проведемо в кожному селі до приходу весни, то ще на рік затягнемо справу завершення колективізації, а значить, ще на рік продовжимо існування націоналістичних банд, тому що при індивідуальному господарстві їм легше триматися».
А У чому полягала загроза згаданих у джерелі «націоналістичних банд»?
Б Які методи використовувала радянська влада для їх ліквідації?

Ответы

Автор ответа: Пеппер
2

Націоналістичні банди відносяться до антиколективізаційного опору, який виник  в Україні під час колективізації  в 1920-1930-х роках. Ця опозиція виникла через негативне ставлення селян до примусового об'єднання їхніх земель та відмови від індивідуального господарства на користь колективного сільськогосподарського виробництва. Зазначені націоналістичні банди виступали проти цього процесу та намагалися захищати свої інтереси.

Радянська влада застосовувала масові репресії проти селян, які виступали проти колективізації. Селяни, які були звинувачені у відмові співпрацювати з колективізацією або в активному опорі, підлягали арешту, депортації та іншим формам переслідувань.

Влада використовувала пропаганду та агітацію для переконання селян у перевагах колективізації. Вони розповсюджували ідеологічні матеріали, які підкреслювали переваги колективізації та змушували селян вступати до колективних господарств.

Влада вживала економічний тиск на тих селян, які виступали проти колективізації, включаючи конфіскацію зерна та інших ресурсів.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Аноним
Предмет: Математика, автор: Аноним