Предмет: Физика, автор: vldolk

Фізика
Дано:V-?
L=120 км
Т= 1 год

Ответы

Автор ответа: dromasenko34
0

Ответ:

120 км/год

Объяснение:

Формула знаходження швидкості:

s =   \frac{l}{t}

Тому 120:1 = 120 км/год

Автор ответа: vane4kapro2000
0

Ответить:

V- швидкість

Объяснение:

Похожие вопросы