Предмет: География, автор: mlysenko080309

1. Монархія це -

2. Країна це -

3. Держава це

4. Республіка це -

5. Яка форма правління в Україні?

6. Державний кордон це -

7. Яка площа України?

8. В якому році Україна стала державою?

9. Поясний час це -

10. Що таке місцевий час

11. Куди і наскільки годин потрібно переводити стрілки годинника, якщо ви прямуєте з України в Польшу?

12. Чому використовується літній час?

Ответы

Автор ответа: snizanaklimencuk799
0

Ответ:

1.форма державного правління, за якої вища державна влада реально або формально належить одній особі - монарху, який у більшості випадків одержує цю владу у спадок.

2.Країна — визначена територія, що становить єдність з погляду історії, природних умов, населення (спільноти людей, що проживають на цій території), що в політико-географічному відношенні мусить мати державний суверенітет. Країна — щотижневий україномовний журнал.

3.Держава — формальний інститут, який є формою організації політичної спільноти під управлінням уряду; суб'єкт політики, ядро політичної системи.

4.Респу́бліка (від лат. res publica — справа громади) — форма державного правління, за якої верховна влада у державі (суверенітет) належить Народу, а верховні органи державної влади обираються на певний термін, з окресленими Законом повноваженнями; існує поділ влади на гілки: законодавчу, виконавчу, судову.

5. У Конституції зазначено, що Україна – унітарна держава та є республікою, де носій суверенітету і єдине джерело влади – народ. І нічого не зазначено про президентсько-парламентську чи навпаки форму правління. А лиш чітко розмежовані повноваження Верховної Ради, президента, Кабміну

6.Державний кордон України – лінія і вертикальна поверхня, що проходить по цій лінії, які визначають межі території України – суші, вод, надр, повітряного простору.

7. Загальна площа території України становить 603 628 км², тобто 5,7 % території Європи і 0,44 % території світу.

8. 24 серпня 191

9.Поясний час — це час певного поясу на Землі. Вся Земля поділена на 24 пояси, кожний шириною по 15°. У межах кожного такого поясу всі годинники показують один час — місцевий час середнього меридіана поясу. Час сусіднього поясу відрізняється на одну годину

10.Місцевий (сонячний) – час на конкретному меридіані в даний момент. Він зумовлений розташуванням місцевості на певній довготі. Час між сусідніми меридіанами відрізняється на 4 хвилини. Поясний – час серединного меридіана в межах одного поясу.

11.Потрібно перевести 1 годину назад, так як Польща знаходиться західніше України.

12.Мета запровадження літнього часу, аргументи за і протиВигідність запровадження літнього часу зумовлено традицією значно зміщувати час сну відносно темного часу доби: людина прокидається зазвичай на початку світлового дня або невдовзі перед світанком, а лягає спати значно пізніше, ніж заходить Сонце

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Аноним
Предмет: История, автор: vikysi4ka13
Предмет: Математика, автор: bobikplay22