Предмет: Українська література, автор: baginskaaevgenya

Дайте характеристику творчого шляху Остапа вишні на прикладі моєї автобіографії

Ответы

Автор ответа: droo1ted
0

Ответ:

Объяснение:

Павло Михайлович Губенко (літературний псевдонім - Остап Вишня) народився 13 листопада 1889 року на хуторі Чечві, поблизу містечка Грунь Зіньківського повіти на Полтавщині у незаможній багатодітній родині.

Михайло Кіндратович, батько майбутнього письменника, довго ніс осоружну царську службу-муштру. Нарешті звільнився. Але де ж притулок знайти? У пошуках роботи опинився аж тут, в хутірці з химерною назвою: Чечва. Найнявся служити в маєток поміщиці-німкені фон Рот.

Зустрів таку ж, як і сам, роботящу та дотепну на слово дівчину - невдовзі Параска Олександрівна Балаш стала Михайловою дружиною. Обоє були письменниками, любили жарт, щиро кохались у піснях. У гуморесці "Моя автобіографія" Остап Вишня підсумовує: "А взагалі батьки були нічого собі люди. Підходящі.

За двадцять чотири роки спільного їхнього життя послав їм Господь усього тільки сімнадцятеро дітей, бо вміли вони молитись милосердному".

По закінченні двокласної школи хлопець навчається у військово-фельдшерській школі в Києві. З 1 вересня 1917 року Губенко - студент історико-філологічного факультету Київського університету.

Друкуватися почав 1919 року. "Про велике чортзна-що", "Антанта", "Демократичні реформи Денікіна" - перші політичні фейлетони сатирика на етму викриття білогвардійщини. В них помітне самобутнє художнє мислення Павла Грунського (так підписував свої ранні твори Остап Вишня), яскравий індивідуальний стиль.

То був справжній громадянський подвиг молодого письменника. Павло Грунський знав: за такі повні презирства і гніву слова йому загрожує розстріл. Через багато років Остап Вишня в щоденнику "Думи мої, думи мої... " запише: "Я почав робити те, що, на мою думку, могло дати користь народові".

У своїх оригінальних "Розповідях про неспокій" Юрій Смолич вперше проливає світло на таку обставину: "Взагалі, не було б Блакитного, то, можливо, не було б і Вишні". Мається на увазі кам'янець-подільський період творчості: "Не знаю, що то були за газети і чи сильно були вони націоналістичні, та тільки Вишня з'явився пізніше в Харкові, ним відразу ж зацікавилися (ЧК), і був Вишня заарештований.

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: svvitusia
Предмет: Литература, автор: 048mosya
писател
SU
и и события.
Возникали картины, нарисованные
да во время чтения
Герои повести
и
Работа в группах
Главный вопрос повести: какие чудеса произошли в рождественскую ночь и
какое из них автор считает главным?
Чтобы ответить на него, нужно понять роль каждого персонажа в этом
произведении и авторское отношение к нему.
Разделившись на три группы, ответьте на вопросы по отдельным персонажам.
Обязательное условие - подтверждать свои ответы примерами из текста.
С результатами совместной работы выступят представители от каждой группы.
Гя группа - "Кузнец Вакула"
1. Чем славен в Диканьке кузнец Вакула? Как его способности оцениваются
разными героями повести?
2. Запишите ключевые слова, которые могут характеризовать Вакулу. он
3. Почему сильный и смелый кузнец чувствует себя беспомощным перед
Orcanon?
4. В чем сходство Вакулы с героями народных сказок?
6. Почему молодой кузнец обращается к нечистой силе? Что ему помогает
обедить черта?
6. На какие чудесные поступки способен Вакула ради любви к Оксано?
Предмет: Алгебра, автор: ahmetovkurmas366