Предмет: Химия, автор: matveyvasilenko2011

Яка маса атомів хлору міститься у кухонній солі NaCI масою 500г​

Ответы

Автор ответа: ivankornijcuk11
1

Ответ:

Відповідь: 304,5

Объяснение:

Масова частка хлору в кухонній солі становить 35,5/58,5 = 0,609. Отже, у 500 г кухонної солі міститься 0,609 * 500 = 304,5 г хлору.

Також можна вирішити цю задачу, використовуючи молярну масу кухонної солі (58,5 г/моль) і молярну масу хлору (35,5 г/моль). Маса хлору в 500 г кухонної солі становить:

```

m(Cl) = 500 * (35,5 / 58,5) = 304,5 г

```

Отже, у 500 г кухонної солі міститься 304,5 г атомів хлору.

Відповідь: 304,5 г.


matveyvasilenko2011: Дякую
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: davidhalapko3
Предмет: Алгебра, автор: uwu885