Предмет: Физика,
автор: toriky
Коли і скільки (обчислити) треба затратити більшу кількість теплоти на нагрівання: а) 200 г води від 20°С до 35 °С; б) 2 кг міді на 50 °С; в) 5 кг заліза від 27 °C до 77°С? Питома теплоємність міді 0,40 кДж/кг.°C, заліза 460 Дж/кг.°C
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
в) 115 кДж в найбільший час, якщо швидкість нагріву однакова
Объяснение:
m
T₁
T₂
c
Q ? Q=m*c*(T₁-T₂)=m*c*ΔT
а) 200 г води від 20°С до 35 °С; Q=0,2*4200*(35-20)=12600 Дж=
12,6 кДж
б) 2 кг міді на 50 °С; Q=2*400*50=40000 Дж=40 кДж
в) 5 кг заліза від 27 °C до 77°С; Q=5*460*(77-27)=115000 Дж=115 кДж
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: itscambr538
Предмет: Физика,
автор: turcinhristina40
Предмет: Физика,
автор: ritahcgpt074
Предмет: Алгебра,
автор: mitiska2018dhhbgdgh
Предмет: Биология,
автор: feklistovasvetlana0