Предмет: Українська мова, автор: matkooleksandr

твір-опис мій найкращий друг 1 2 сторінки. БУДЬ ЛАСКА ДОПОМОЖІТЬ!!!

Ответы

Автор ответа: boseerds
0

Ответ:

**Мій Найкращий Друг: Невичерпне Джерело Радості**

Мій найкращий друг – це справжнє диво в моєму житті. Важко висловити словами, наскільки він важливий для мене. Відчуття, які виникають, коли ми проводимо разом час, неможливо перебороти. Наша дружба це не просто стосунки, це невичерпне джерело радості та підтримки.

По-перше, мій найкращий друг завжди поруч, коли мені потрібно підтримку та розуміння. Він завжди готовий вислухати мене, навіть коли світ навколо здається хаотичним і незрозумілим. Ми можемо говорити про все, навіть про найскладніші речі, і я завжди відчуваю, що мене розуміють.

По-друге, разом з моїм найкращим другом ми пережили безліч незабутніх моментів. Від веселощів і пригод до сумних часів і перешкод – ми завжди підтримуємо один одного. Наша дружба дала мені можливість розширити свій світ та вивчити багато нового.

По-третє, мій найкращий друг – це людина, на яку я завжди можу покластися. Він надійний і вірний, і я знаю, що завжди можу розраховувати на його підтримку. Його присутність у моєму житті робить його більш барвистим і значущим.

В завершення, мій найкращий друг – це скарб, якого я надзвичайно ціную. Його дружба, підтримка та безмежна відданість роблять його найкращим другом, якого кожна людина могла б побажати. Ми разом пережили стільки моментів і спільно будуємо свій незабутній шлях. Наша дружба – це найцінніший дарунок у моєму житті, і я завжди горджусь тим, що він мій найкращий друг.

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: marysiua11
10. Вставте пропущене. Він заснував нову течію протестантизму в в 1536 році... Його звали.... Діяч прагнув створити просту, «дешеву», демократичну й самоврядну церкву. Особливу увагу приділяв багатству, вважаючи, що бідна людина «не мила Богові» і якщо багатство накопичено чесною працею, то воно не може бути гріховним. Але вважав гріхом чванитися багатством, тому в його рідному місті- ....... були заборонені носіння прикрас, дорогого одягу, пишні зачіски й різноманітні веселощі. Закривали театри та ярмарки, навіть били дзеркала, щоб не «провокувати чванливість». Його називали...... Він жорстоко переслідував тих, хто виступав проти його вчення. Із ...... вигнали всіх католиків, широко застосовували смертну кару. Незважаючи на радикальність, ця течія протестантизму поширилася і на інші території ..... а потім і в ........ та інших країнах 2​