Предмет: Физика,
автор: 3326465
Два спортсмени Коля і Сашко брали участь в змаганнях з легкої атлетики. Під час змагань з бігу Коля пробіг 5 км за 15 хв, а Сашко 8 км зі швидкістю 16 км/год. Знайди всі необхідні величини і побудуй графіки залежності (t) та v(t) для кожного спортсмена
Ответы
Автор ответа:
0
Давайте спершу знайдемо всі необхідні величини для кожного спортсмена.
Для Колі:
Відстань (s) = 5 км
Час (t) = 15 хв = 0.25 год
Швидкість (v) = s / t = 5 км / 0.25 год = 20 км/год
Для Сашка:
Відстань (s) = 8 км
Швидкість (v) = 16 км/год
Тепер побудуємо графіки залежності часу (t) та швидкості (v) для кожного спортсмена.
Для Колі:
Графік v(t) буде прямою лінією з нахилом 20 км/год, так як швидкість стала протягом всього часу.
Графік s(t) для Колі буде квадратичною залежністю (s = v * t), де швидкість постійна, тому графік буде параболою.
Для Сашка:
Графік v(t) для Сашка буде горизонтальною лінією на рівні 16 км/год, оскільки швидкість залишається постійною.
Графік s(t) для Сашка буде лінією з нахилом 16 км/год, оскільки швидкість залишається постійною
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: amikosha2504
Предмет: Другие предметы,
автор: evagomonuk2
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: ggrejs133