Предмет: Українська мова, автор: mata08042010

твір на тему "Віддавна хліб і сіль на рушникові - це щедрий цвіт народної душі" СРОЧНО ,ТОЛЬКО НЕ С ИНТЕРНЕТА НА 1,5 СТРАНИЦ​

Ответы

Автор ответа: Soyana333
0

Відповідь:

Хліб і сіль на рушникові – це щедрий цвіт народної душі, символи гостинності та відданості. Ця давня українська традиція відображає глибокі цінності та обряди нашого народу, які збереглися впродовж століть.

Хліб – це символ родючості і життя. Віддавна українці шанували землю і відчували глибокий зв'язок між родючістю ґрунту та своїм благополуччям. Покладання хліба на рушник під час святкування відображає наше бажання ділитися благом з гостями та друзями.

Сіль, зі своєю вічною тривучістю, є символом відданості і дружби. В Україні сіль завжди вважалася дуже цінним продуктом, і вона включена в багато обрядів і обрядовостей. Вручення солі на рушникові підкреслює важливість гостей та дружніх зв'язків.

Рушник – це символ чистоти, гідності і добра. Він прикрашається різними орнаментами, які мають свої символічні значення і відображають національний колорит. Рушник слугує мостом між людьми, які дарують хліб і сіль, і тими, хто їх приймає.

Загалом, обряд вручення хліба і солі на рушникові є патріотичним і глибоко заснованим на національних традиціях, який об'єднує наш народ і нагадує нам про важливість гостинності, взаєморозуміння та відданості один одному. Він цвіте народною душею України, надаючи сенс і значення нашому спільному життю.

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: belka4065
Лабораторна робота № 5.

Тема. Дослідження коливань нитяного маятника. Мета: навчитися визначати амплітуду, період і частоту коливань маятника,

переконатися на досліді, що частота й період коливань маятника не залежать від амплітуди його коливань і маси тягарця, проте залежать від довжини нитки.

Обладнання: дві невеличкі важкі металеві кульки різної маси, міцні нерозтяжні нитки, лінійка завдовжки 1 м, секундомір.

Хід роботи

Підготовка до експерименту

1. Перед тим як виконувати роботу, переконайтеся, що ви знаєте відновіді на такі запитания

1) Що називають амплітудою коливань?

2) За якою формулою можна обчислити період коливань?

3) Що таке частота коливань і за допомогою яких формул її можна обчислити?

2. Визначте ціну поділки лінійки:

3. Закріпіть кульки на нитках, довжина яких є трохи більшою від 1 м.

Експеримент

. Дослідіть залежність періоду та частоти коливань маятника від його амплітуди. Для 1



1) відхиливши маятник на відстань 2-3 см від положення рівноваги і відпустивши, виміряйте час, за який маятник виконає 20-30 коливань; визначте період і частоту
Предмет: Литература, автор: sodolinskiyr
Предмет: Алгебра, автор: nurtazinarman6