Предмет: Химия,
автор: golubevakaterina436
ДОПОМОЖІТЬ) 70 БАЛІВ
1. 5 г кухонної солі розчинили в 100 г води. Знайти масову частку солі в
отриманому розчині.
2. Для полоскання горла при ангінi використовують 10% розчин соди
(NaHCO)). Розрахуйте яку масу соди і води треба узяти, щоб приготувати 250
грам такого розчину.
3. Для дезинфекції приміщень і посуду в медицині використовують
розчин хлораміну. Розрахуйте, скільки хлорамiну і води необхідно узяти для
приготування 300 г 2,5% розчину.
4. Визначити масу глюкози (С.Н. О.), яку треба взяти для приготування
0,3 літрів 0,5 М розчину.
5. Знайдіть молярну концентрацію розчину, а 5 літрах якого міститься 126
газотной кислоти.
6. Відсоткова концентрація хлориду натрію в крові дорівнює 0,9%
Знайдіть його молярну концентрацію.
7. Молярна концентрацiя соляної кислоти (НС) в шлунковому соку
дорівнює 0,1 М. Знайдіть відсоткову концентрацiю розчину.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:1) масова частка солі у цьому розчині - 0.2 або 20 %
маса розчину - 100 г.
маса розчину - 20 г.
Щоб знайти масову частку солі , треба масу розчиненої речовини поділити на масу розчину , тобто 20/100=0.2 , масова частка солі.
А якщо вам ще треба це значення вказати у відсотках , то достатньо 0.2 помножити на 100. Тоді отримаємо 20 % = масова частка солі.
2)1) масса раствора=100+10=110 г
w соли= 10:110=0.091=9.1%
2) масса соли= 500*12%=60г
масса воды=500-60=440 г
3) масса соли=80*8%=6.4 г
Дай моему ответу пометку "лучший ответ", пожалуйста
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: kayumovy
Предмет: Математика,
автор: misakrala4
Предмет: История,
автор: wasiawasia234
Предмет: Другие предметы,
автор: lovead
Предмет: Литература,
автор: YANKANAYKIN