Предмет: Математика, автор: vavrinukveronika6

Обчисли:8/35÷4/7 треба розписати

Ответы

Автор ответа: inarabatmanova
0

Ответ:

8/35÷4/7=8/35×7/4=56/140

Автор ответа: Аноним
1

Ответ:0,4

Пошаговое объяснение:\frac{8}{35}/\frac{4}{7}=\frac{8*7}{35*4}=\frac{2}{5}=0,4

тепер розглянемо, чому так:

якщо ми ділемо дроби то чисельник першого дробу треба множить на знаменник другого дробу і знаменник першого дробу треба множить на чисельник другого;

добре, ми зробили дію множення і чомусь у нас замість \frac{56}{140} вийшло \frac{2}{5}. чому так? тому що ми 8 і 4 скорочуємо на 2 (і це буде 2 і 1), а 35 і 7 ми скорочуємо на 7(і це буде 5 і 1)

і ще ми 2 можемо поділити на 5, і це буде 0,4


vavrinukveronika6: Дякую
Похожие вопросы
Предмет: Українська література, автор: liza23052690
9. Встановіть відповідність між застарілим словом з твору «Старі Кодаки й перші запорожці-козари Твір скорочено: Старі Кодаки — найстародавніше поселення. Воно вже й тоді стояло, як ще запорожців звали козарами. От що розказують про нього старі люди. Старий Кодак був колись городом і належав до Польської Корони; в ньому була і побережна фортеця, обведена глибокими канавами і валами з підземними воротами. І теперечки ще, хоч посідали, а видно ті вали й канави. В тій фортеці проживав тоді лядський князьок, ніби гершт який, і орудував цим краєм, населеним ляхами ж, почавши од польської границі по Дніпру аж до турецької — понад великим лиманом. Козари ж, як розказують, з великою силою народу вийшли із-за Києва, з своїм ватажком, кошовим Германом, і, осадившись по тім боці Дніпра,— на північний схід,— близенько присусідились до того польського князька. Кошовий Герман, побачивши, що для його люду тутечки мало простору, та ще маючи деякі й інші заміри, розділив своє військо на три частини: першу залишив на цім же місці по сусідству з князьком, другу поселив за Доном, а третю — п'ятнадцять тисяч, — одібравши найзавзятіших, пішов з ними в Сибір і всю ту дику пустиню з божою поміччю завоював і підбив під державу Руську. Так од цих ото козар, що залишив Герман біля Дніпровських порогів, народились і всі приснославні запорожці. Як же розмножились вони так, що стало їм тісно на тих вольностях, що Герман наділив,— от запорожці й стали прохати польського короля, з котрим жили у великій приязні і братстві, щоб він подарував їм землі кодацького князька. Польський король приклонився на їхнє прохання і дав указ, щоб ляхи перейшли на інші землі, а запорожцям через їх малоземелля одступили свою шляхетну дідичню. Але лядський старшина, що жив у Кодаці з князьком, одібравши той указ, притаївся з ним: бач, не хотілося віддавати кревної дідівщини. та його значенням. 1. Кревний А) Родове володіння 2. Дідичня Б) Польський 3. Лядський В) Рідний 4. Попужнити Г) Поводир, ватажок 5. Гершт Д) Налякати.