Предмет: Українська мова, автор: nastiadem12

Напишіть переказ твір на тему Біля памятника святого володимира будь ласкаа

Ответы

Автор ответа: raskolba
0

Ответ:

Объяснение:

"Біля пам'ятника святого Володимира"

Біля величного пам'ятника святого Володимира стоїть фігура сильного та мужнього князя, якого історія називає святийм. Він тримає в руках хрест, символ християнства, і розглядає горизонт, ніби взираючи в майбутнє. Його погляд виразно виражає величність і гідність, а обличчя сповнене глибокою роздумами.

Пам'ятник розташований в самому серці міста і став справжньою визначною пам'яткою. Навколо нього завжди багато людей, які приходять, щоб помолитися чи лише помилуватися цією чудовою скульптурою. Святий Володимир є символом духовності та християнських цінностей, які важливі для багатьох людей.

Пам'ятник також оточений красивим парком з квітами і деревами, які додають цьому місцю особливий шарм. Люди приходять сюди, щоб роздумувати, релаксуватися і насолоджуватися природою. Біля пам'ятника завжди панує особлива атмосфера покою і духовності.

Завдяки цьому пам'ятнику, святий Володимир залишається в серцях та душах людей, нагадуючи нам про важливість віри та доброчесності. Цей пам'ятник є нагадуванням про історію і традиції, які важливі для нашого народу.

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Lavrenteva55
29. Найдите в предложениях фигуры речи и охарактеризуйте их. Для чего использованы авторами эти стилистические приёмы? 1. Солдаты шилом бреются, солдаты дымом греются какое счастье тут?.. (Н. Некрасов) 2. И полусонным стрелкам лень ворочаться на циферблате, и дольше века длится день, и не кончается объятье. (Б. Пастернак) 3. Звёздочки яс- ные, звёзды высокие! Что вы храните в себе, что скрываете? (С. Есенин) 4. Это круто налившийся свист, это — щёлка- нье сдавленных льдинок, это — ночь, леденящая лист, это двух соловьёв поединок... (Б. Пастернак) 5. Вышел месяц тёмной ночью, одиноко глядит из чёрного облака на поля пустынные, на деревни дальние, на деревни ближние. (А. Не- веров) 6. ...Не сломлюсь, не дрогну, не устану, ни крупицы не прощу врагам. (О. Берггольц) 7. Прекрасна, как ангел небес- ный, как демон, коварна и зла. (М. Лермонтов) 8. ...Лишь изредка иной шепнёт: «Вот закипит, вот тотчас загорится!» Не тут-то: море не горит. (И. Крылов) 9. Во всех окнах любопытные, на крышах мальчишки. (А.Н. Толстой) 10. Простите, мирные долины, и вы, знакомых гор вершины, и вы, знакомые леса... (А. Пушкин)​