Предмет: Физика,
автор: vladrivkin57
Запряжка собак, тягнучі сани по снігу, може розвивати максимальну силу 500 Н. Сани з вантажем якої маси може везти запряжка, рухаючись рівномірно, якщо коефіцієнт тертя дорівнює 0,17
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
Пояснення:
Дано
F=500H
μ=0.17
g=10H/kg
m-?
Перший закон Ньютона:
F+mg+N+Fт=0
OX:F=Fт
OY:N=mg
Fт=μN
F=μmg
m=F/μg=500/0.17*10≈294kg
Приложения:

Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: irada1983aliyeva
Предмет: Литература,
автор: tiktoktoky13
Предмет: Физика,
автор: irumine
Предмет: Русский язык,
автор: katemo2