Предмет: Физика, автор: kiomichan21

супутник рухається коловою орбітою навколо деякої планети на висоті що дорівнює радусу цієї планеті прискорення руху супутника 2м/с2. Визначте масу планети та період обертання супутника,радіус планети дорівнює 6700 км

Ответы

Автор ответа: idleptimp
2

Відповідь:

Пояснення:

Дано

a=2m/c²

R=6700km=6700 000m

h=R

G=6.67*10^-11

T-?

m-?

a=\frac{v^{2} }{2R}\\ v=\sqrt{a*2R}\\ v=\frac{2\pi 2R}{T}\\ T=\frac{2\pi \sqrt{2R} }{\sqrt{a} } =\frac{2*3.14*\sqrt{2*6700000} }{\sqrt{2} } =16255.4c

v^{2} =\frac{GM}{2R} \\M=\frac{v^{2}*2R }{G} =\frac{a*4R^{2} }{G} =\frac{2*4*6700000^{2} }{6.67*10^{-11} }=5.4*10^{24}  kg


kiomichan21: Премного благодарна
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: amaliya9087