Предмет: Физика,
автор: 06drozdovzahar08
СРОЧНО ДАЮ 35БАЛОВ ПЖ 6. (3б) Хлопчик за 5 хв пройшов 600м, потім 10 хв – він відпочивав і потім протягом 4 хв
пробіг 1 км. Якою була його середня швидкість на всьому шляху?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ: 1,4м/с
Объяснение:
Дано:
S1=600м
t1=5мин=300с
t2=10=600c
t3=4мин=240с
S3=1км=1000м
----------------------
Vср-?
Vср=S/t
S=S1+S3
t=t1+t2+t3
Vср=(600+1000)/(300+600+240)=1,4м/с
06drozdovzahar08:
Спасибо!!
Похожие вопросы
Предмет: МХК,
автор: ilonkam248
Предмет: Физика,
автор: sparahonuch
Предмет: Алгебра,
автор: iljaganev
Предмет: География,
автор: zenapri5773235
Предмет: Английский язык,
автор: DanayaNuraya