Предмет: Физика,
автор: stepanukkola6
Космічний корабель має колову орбіту,яка віддалена від Землі на 220 км.Визначити швидкість корабля.Радіус Землі 6400 км
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Щоб знайти швидкість космічного корабля на коловій орбіті, можемо використовувати закон всесвітнього тяжіння та закони руху.
Радіус колової орбіти (R) дорівнює сумі радіуса Землі (r) та відстані від поверхні Землі до орбіти корабля (h):
R = r + h = 6400 км + 220 км = 6620 км = 6 620 000 м.
Тепер ми можемо використовувати закон всесвітнього тяжіння:
F = G * (m1 * m2) / r^2,
де F - сила тяжіння між Землею та кораблем,
G - гравітаційна стала (приблизно 6.67 x 10^-11 N·m^2/kg^2),
m1 - маса Землі (приблизно 5.972 x 10^24 кг),
m2 - маса корабля (ми не знаємо масу корабля, але ми можемо скасувати маси в подіванні),
r - відстань від центру Землі до корабля (це радіус орбіти R).
Так як у корабля маса скасується у виразі, ми мож
Похожие вопросы