Предмет: Химия, автор: makarenkoo132

СРОЧНО ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА
Самостійна робота

Періодичний закон та періодична система. Будова атома

2 варіант

1. За номером групи для слементів головних підгруп можна визначити: кількість електроків на зньому енергетичному рівні

- кількість протони у карт

-загальну кількість електроння у атомі - кількість енергетичних рівня по яких рухаються електрони.

2. Який з цих елементів находиться у четвертому великому періоді, постій групі, побічній підгрупі

Молібден, Ванадій, Арсен, Хром

3. Визначити та записати положения у періодичній системі для елемента протонним числом 30.

4. Однакову кількість енергетичних рівнів, по яких рухаються електрони мають слементи з порядковими номерами: 10 plus/minus 11 : 6 ||4 15 і 16; 11 і 192 Який з елементів у обраній парі сильніше вивная неметалічні властивості

5. Хімічні елементи з якими порядковими номерами мають однакову кількість електронів на зовнішньому енергетичному рівні: 12 119, 117 13: 11 г 19; 6 і 11 Запишіть формули їх вищих оксидів. Який з них виявлятиме більш основні властивості? Складіть рівняння реакції їх взаємодії з водо

6. Ядро атома якого хімічного елемента містить більше нейтронів

протонним числом 24 чи 23 deg Відповідь підтвердити записом розрахунків.

7. За електронними конфігураціями зовнішнього енергетичного рівня визначте та запишіть символи хімічних елементів. У якого з хімічних елементів більший радіус атома. 4s ^ 2 чи

5s ^ 2

8. Загальна формула вищого оксиду хімічного елемента побічної підгруп четвертого періоду R*O_{1} Вникачити хімічний елемент. Записати формул його оксиду. Визначити масову частку елементів у ньому.

9. Вищий оксид елемента, із будовою зовнішнього енергетичного рів ... n * s ^ 2 * n * p ^ 2 має відносну молекулярну масу 80. Визначити елемент охарактеризувати його за місцем у періодичній системі та будовою ато (згідно плану).

Ответы

Автор ответа: maksimsvet
0

1. За номером групи для слементів головних підгруп можна визначити кількість електронів на зовнішньому енергетичному рівні.

2. Елемент, який належить до четвертого великого періоду, постійної групи і побічної підгрупи, це Молібден (Mo).

3. Елемент з протонним числом 30 - це цинк (Zn). Він розташований у 12 групі та 4 великому періоді.

4. Елементи з порядковими номерами 10 та 11 мають однакову кількість енергетичних рівнів, по яких рухаються електрони. Метан (CH4) має більш виражені неметалічні властивості, оскільки він містить вуглець, який є неметалом.

5. Елементи з порядковими номерами 12 та 19 мають однакову кількість електронів на зовнішньому енергетичному рівні. Натрій (Na) та калій (K) належать до одного роду елементів. Вищий оксид натрію (Na2O) виявляє більш основні властивості.

6. Ядро атома з протонним числом 24 містить більше нейтронів, оскільки цинк (Zn) має зазвичай приблизно 30 нейтронів в ядрі, що більше, ніж його протонне число (30).

7. Символи хімічних елементів з відповідними електронними конфігураціями:

  - 4s^2: Кальцій (Ca)

  - 5s^2: Барій (Ba)

8. Загальна формула вищого оксиду для хімічного елемента побічної підгрупи четвертого періоду - R2O4, де R - хімічний елемент. Хімічний елемент - Титан (Ti). Формула оксиду TiO2.

9. Елемент з електронною конфігурацією n * s^2 * n * p^2 та відносною молекулярною масою 80 - кисень (O). Цей елемент розташований у 16 групі періодичної системи та має атомний номер 8. Він має 6 електронів на зовнішньому енергетичному рівні.

Цей елемент - кисень, і він розташований в 16 групі періодичної системи, з атомним номером 8. Із відносною молекулярною масою 16 г/моль для молекули O2, він має атомну масу 16 г/моль. В атомному ядрі кисню є 8 протонів і зазвичай 8 нейтронів. У зовнішньому енергетичному рівні кисню знаходяться 6 електронів.

Похожие вопросы