Предмет: Физика, автор: Hyashk10

У склянці масою 200 г міститься гаряча вода. Якою є її маса, якщо внаслідок охолодження склянки з водою на 50°С виділяється кількість теплоти 18,5 кДж?
написати разом з дано будь ласка​

Ответы

Автор ответа: sofiakorolcuk1
3

Ответ:

Дано:

Маса склянки з водою: 200 г

Виділена кількість теплоти: 18,5 кДж

Щоб знайти масу води, потрібно знати теплоту переходу для води з вищої температури до кімнатної.

Умовні обозначення:

C - теплоємність води

T1 - початкова температура води

T2 - кінцева температура води

m - маса води

Для розрахунку ми використаємо формулу:

Q = C * m * ΔT,

де Q - кількість теплоти, ΔT = T2 - T1 - різниця температур.

Теплоємність води, C =4,184 Дж/(г*С).

Так як в даному завданні використовується кіДж і градус Цельсія, спочатку переведемо кіДж до Дж, використовуючи множення на 1000.

18,5 кДж * 1000 = 18500 Дж.

Далі, підставимо відомі значення у формулу:

Q = C * m * ΔT.

18500 Дж = 4,184 Дж/(г*С) * m * -50 °С.

З даними умовами ми можемо розв'язати рівняння, щоб знайти масу води.

Отже,

m = 18500 Дж / (4,184 Дж/(г*С) * (-50 °С)).

Значення знаку мінус у виразі різни

Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: omuzyko
Предмет: Химия, автор: frytsreaction