Предмет: Физика,
автор: ggunya56
Ō 21:49 Період обертання тiла становить 30 хв. Визначте радіус орбіти, якщо швидкість РУХУ ПО КОЛУ дорівнює 314 м/с. п =3,14. Вiдповiдь подайте в км. Ⓒ7/12 KM. Зберегти і перейти далі
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
Пояснення:
дано
T=1800c
v=314m/c
п=3.14
R-?
v=2пR/T
R=vT/2п=314*1800/2*3.14=90000м=90км
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: gekoolo
Предмет: История,
автор: khrystyna807
Предмет: Геометрия,
автор: STOPAPUPAAA
Предмет: Английский язык,
автор: annapavluk751