Предмет: История, автор: dimasynchuk0521

Уявіть, що ви перенеслися на кілька століть назад та опинилися в безмежних просторах Дикого Поля XV-XVI століть. Складіть опис своєї мандрівки, використовуючи слова: уходники, промисли, зимівники, хліборобство, скотарство, ремесла, Запорозька Січ, козаки, кримські татари, свобода.

Ответы

Автор ответа: romamosk25
0

Моя мандрівка в часі відкрила мені безмежні простори Дикого Поля XV-XVI століть. Переді мною розкривалися життя та діяльність українських козаків, які були справжніми уходниками і промисловиками. Вони вміло поєднували хліборобство, скотарство та ремесла, долаючи важкість невдат та небезпеку кримських татар.

На горизонті возвеличувалася Запорозька Січ - неосяжна кріпость духу та віри в свободу. Тут козаки жили та боронили свою віру, вихоплюючи з неприятеля кожен митар землі.

Проходженням крізь безмежні простори цього часу, я відчував дух відданості рідному краю, вміння витримувати та боротися за свободу свого народу, віру в працю та справедливість. Ця мандрівка нагадала мені, як важливо пам'ятати і вшановувати спадок минулих поколінь, які вкладали свою силу та душу в будівництво майбутнього.

Автор ответа: taytiskiygul228
0

Ответ:

Після подорожі в часі я вирішив одпочить, і ліг під осоку, а ж раптом, звідки не візмись вилітає козак на коні, а за ним купа ляхів. Спочатку він відстрілювався, а ж раптом закінчились набої, тоді він пішов в ближній бій. Першого він заколов списом, 2 і 3 він зарів шаблею, а останнього він взяв у полон. Саме тоді я вирішив підійти до нього. Спочатку він і мене хотів відправити к праотцям, але нащастя я знав українську мову. Тільки-но у нас зав'язалась розмова як тут же з'явились ляхи. Ми з моїм новим побратимом почали тікати степом, а ж поки не доплентали до січі. Десь о 18 годині Перед нами постала Запорозька Січ. Переправившись на козацькому плоту через Дніпро, ми ступили на козацьку землю. Козаки дивились на мене як на якусь диковинку, деякі навіть посміювались, казали що у мене дуже дивний одяг. Багато хто розпитував хто я і звідки, але я не хотів плутати історію, тому змінивши одяг я видав себе за Миколку із Слобожанщини. Після цього мене повели до Отамана. То був дуже кмітливий та вусатий дядько, який мене прийняв і сказав що я можу лишатися з в Січі скільки схочу. Через деякий час з козацької вежі почувся голос. Виявилось на Січ готують облаву. Ми з козаками почали залазити в мури. На горизонті виднілось купа гармат і народу, який схоже не хотів мирно говорити. То були Кримські татари. Після того як один з них (у нього був кумедний капелюх) щось прокричав, то всі ринули в бій. Ми почали відстрелюватись і направили всі сили на захист фортеці. Я від страху ледве не впав, але взявши себе в руки почав носить ядра для гармати, які були вкрай важкими. На Січі був один священник котрий одразу після нападу почав читати молитви. І поміч не заставила себе чекати. Через 2 години після початку бою, із заходу йшло Козацьке військо. Вони побачили що відбувається і просто налетіли, неначе коршуни, на супостатів. І ось Козацьке військо гордо йде через головні ворота січі з честю і трофеями. Після цього настав останній день мого перебування в цьому сторіччі, і тоді той самий казак якого я зустрів одразу після стрибку у часі, запропонував мені проїхать і подивитись на плодовиті українські землі, і я погодився. Ми побачили купу сел з різними промислами: в одних булорозвинуто хліборобство, в інших скотарство, а деякі були зовсім спалені. По дорозі до Січі ми зустріли корован який торгував людьми, саме тоді я відчув смак свободи. Згодом я почав Частями зникати, і зрозумів що мені пора прощатись. Міцно обійнявшись я побажав йому щастя, і щоб він і надалі боровся за волю, він мені побажав всього найкращого, і попросив більше не вдягати такого кумедного одягу. Одразу після того як я повернувся додому, то одразу написав цю історію.

(дуже старався, але нажаль я не сильний в граматиці, тому прошу перевірити на привильність вживання розділових знаків, і на помилки)

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир, автор: alisonika12098
Предмет: Математика, автор: timurmullaanov