Предмет: Физика,
автор: ddast1010
В алюмінієвій каструлі, маса якої дорівнює 800г, нагрівається 5л води від 10 до 100°С. Яка кількість теплоти піде на нагрівання води і каструлі (с = 0,88кДжкг∙°С)?
Ответы
Автор ответа:
1
Объяснение:
Дано:
m1=800г=0,8кг
V=5л=0,005м³
t1=10°C
t2=100°C
c1=920Дж/кг°С
с2=4200Дж/кг°С
р=1000кг/м³
================
Q-?
m2=pV=1000*0,005=5кг
Q=Q1+Q2
Q1=c1m1(t2-t1)=920*0,8*(100-10)=66240Дж
Q2=c2m2(t2-t1)=4200*5*(100-10)=1890000Дж
Q=66240+1890000=1956240Дж
ddast1010:
спасибо!!:)
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: karolinx
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: sabinarudusane
Предмет: Английский язык,
автор: ziliyamuhammadieva2
Предмет: Математика,
автор: nadanemova208