Предмет: Физика,
автор: chaevar87
Яка кількість теплоти необхідна, щоб розплавити 300 г алюмінія, узятої за температури плавлення?
Ответы
Автор ответа:
0
Объяснение:
Дано:
m=300г=0,3кг
λ=393кДж/кг
============
Q-?
Q=λm=393*0,3=117,9кДж
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Abylai676
Предмет: Українська мова,
автор: reetstik
Предмет: История,
автор: rianakabenova
Предмет: Обществознание,
автор: Vika337528
Предмет: Биология,
автор: marmok399