Предмет: Физика, автор: Daniild11

Пішохід пройшов 3 км за 40 хв, а потім проїхав автобусом 17 км за 20 хв. Визначте середню швидкість руху пішохода на всьому шляху.

Ответы

Автор ответа: vikahrunak21
1

Ответ:

Дано:

51=3км

52=17км

+1=40мин=2/3ч

t2=20мин=1/3ч

Найти:

Vcp -?

Решение:

Vср=(S1+S2)/(t1+t2)=(3+17)/((2/3)+(1/3))=20км/ч

Ответ: 20км/ч

Объяснение:

Ответ:20км/ч

Автор ответа: 1Manka1
2

Ответ:

20км/год

Объяснение:

Дано:

s1=3км

s2=17км

t1=40хв

t2=20хв

======

v(сер)-?

v(сер)=s/t

s=s1+s2=3+17=20км

t=t1+t2=40+20=60хв=1год

v(сер)=20/1=20км/год

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: Аноним
Предмет: Физика, автор: nazaragaponenko