Предмет: Українська мова, автор: uhalvasil7

напишіть твір роздум на тему знання за "плечима не носять" з цитатами​

Ответы

Автор ответа: vikahrunak21
1

Ответ:

Знання за "плечима не носять"

"Знання за плечима не носять" – це вислів, який часто вживається для того, щоб нагадати нам, що навчання і здобуття знань – це процес, який не можна переносити або передавати іншим, як фізичне бремено. Знання – це дарунок, який ми носимо у власній голові, і ця скарбниця ніколи не старіє та не стирається.

Світ знань постійно розширюється, і навчання – це процес, який триває все життя. Кожен день ми вчимося новому, досліджуємо невідоме та здобуваємо досвід. Знання відкриває перед нами безмежні горизонти та надає можливість краще розуміти світ навколо нас.

"Знання за "плечима не носять," – ця фраза нагадує нам, що знання не обмежується зовнішнім виглядом або матеріальними речами. Знання – це наше внутрішнє багатство, яке ніхто не може забрати. Цитуючи Альберта Ейнштейна, можемо сказати: "Знання – це те, що залишається після того, як ми забули все, що навчились в школі."

Навчання – це подорож, і кожен з нас має можливість стати мандрівником у світі знань. Знання надає нам можливість розвиватися, розуміти інших людей і впливати на оточуюче середовище. Навчання – це сила, яка дозволяє нам змінювати світ і впливати на майбутнє.

Тож нехай ця фраза "знання за "плечима не носять" надихне нас на постійний розвиток, навчання та розширення своїх горизонтів. Навчаймося, досліджуймо і ростімо, бо знання – це наш найцінніший скарб, який ніколи не старіє і не втрачає вартість.

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: august213
Перепишите текст 1, раскрывая скобки, вставляя, где это необходимо, пропущенные буквы и знаки препинания. До бл..жайшей д..ревн.. ост..валось ещ.. (не)сколько ки(л,лл)ометров а большая темно(лиловая) туч взявшаяся (не)извес..но (от)куда быстро двиг..лась к нам. Со..нце ещ.. (не)скрытое обл..ками ярко осв..щает её мрач..ную фигуру и серые пол..сы идущие от неё до самого г..ризонта. и (з/с)редк.. (в)дал..ке в(з/с)пыхива..т огне(н,нн)ая молния слыш..т..ся слабый гул постепе(н,нн)о усилива..щийся пр..бл..жа..щийся и пер..ходящий в пр..рыв..стые р..скаты обн..ма..щие весь неб..склон. И(з/с)пуг..(н,нн)ые лошади раздува..т ноздри пр..нюхиваясь к свеж..му воздуху. Но вот ближние обл..ка закрыва..т со..нце. Оно в последний раз (не)смело выглядыва..т осв..ща..т мрач..ную стор..ну г..ризонта и скрывает..ся. Вся окрес..ность и(з/с)меняет..ся и пр..н..мает т..инстве(н,нн)ый вид. Осл..пляя в(з/с)пых..вает молния. (Не)ожида(н,нн)о над нашими г..ловами ра(з/с)даёт..ся величестве(н,нн)ый гул пр..ближа..щейся гр..зы. Он подн..маясь всё выше и выше постепе(н,нн)о усиливает..ся и потом переход..т в оглушит..льный треек (не)вольно з..ставля..щий тр..петать и (з/с)держ..вать дыхание