Предмет: Физика,
автор: kiomichan21
ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА С ПЕРВЫМ НУ Я УМОЛЯЮ
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:Відповідь на питання:
Середній радіус орбіти Місяця становить 3,8 * 10^8 метрів. Маса Місяця становить 7,4 * 10^22 кілограмів, а маса Землі становить 6,0 * 10^24 кілограмів.
Щоб обчислити силу гравітаційної взаємодії Місяця та Землі, можна скористатися формулою Ньютона:
F = G * m1 * m2 / r^2
де:
F - сила гравітаційної взаємодії
G - гравітаційна стала, G = 6,67 * 10^-11 Н * м^2 / кг^2
m1 - маса першого тіла, m1 = 7,4 * 10^22 кг
m2 - маса другого тіла, m2 = 6,0 * 10^24 кг
r - відстань між центрами тіл, r = 3,8 * 10^8 м
Підставивши дані в формулу, отримаємо:
F = 6,67 * 10^-11 Н * м^2 / кг^2 * 7,4 * 10^22 кг * 6,0 * 10^24 кг / (3,8 * 10^8 м)^2
F = 2,0 * 10^20 Н
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: abravis311
Предмет: Математика,
автор: pavlenkomarinesh
Предмет: Математика,
автор: sasakurlat488
Предмет: История,
автор: iomaster194
Предмет: Русский язык,
автор: dragosplay000