Предмет: Физика,
автор: vadimkrivokhiza
Ракета долає відстань 25 км за 5 с. Знайдіть швидкість ракети. Відповідь надайте в км/год.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Швидкість ракети можна обчислити, розділивши пройдену відстань на час, що це зайняло. В даному випадку, ракета пройшла 25 км за 5 секунд.
Щоб перевести секунди в години, потрібно поділити час на 3600 (кількість секунд у годині). Тому 5 секунд дорівнюють 5/3600 годин.
Тепер можна обчислити швидкість:
швидкість = пройдена відстань / час
швидкість = 25 км / (5/3600 год) = 25 * (3600/5) км/год = 18000 км/год.
Отже, швидкість ракети становить 18000 км/год.
Объяснение:
поставте кращу відповідь пж
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: esgik228228
Предмет: Математика,
автор: lilyamaksymenko
Предмет: Математика,
автор: alanapex31456
Предмет: История,
автор: bolatovaalina67
Предмет: Математика,
автор: kamilamarat226