Предмет: Биология,
автор: Jolip0k
Яка кількість енергії потрібна для плавлення бруска з цинку масою 0,5 кг, який взято при температурі плавлення? з Дано
Jolip0k:
З Фізики
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Для плавлення бруска з цинку масою 0,5 кг, який взятий при температурі плавлення, потрібно використовувати удельну теплоту плавлення цинку. Удельна теплота плавлення вказує, скільки енергії потрібно для плавлення одного кілограма речовини.
Удельна теплота плавлення цинку зазвичай складає близько 105 Дж/г. Тому, для розрахунку кількості енергії, потрібної для плавлення 0,5 кг цинку, використовуйте наступну формулу:
Кількість енергії = Маса × Удельна теплота плавлення
Де:
Маса = 0,5 кг
Удельна теплота плавлення = 105 Дж/г
Кількість енергії = 0,5 кг × 105 Дж/г = 52,5 кДж
Отже, для плавлення бруска з цинку масою 0,5 кг при температурі плавлення, потрібно приблизно 52,5 кіло Джоулів енергії.
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Литература,
автор: Vladik4448934
Предмет: Геометрия,
автор: ane4ka12312301
Предмет: Математика,
автор: mirgafurovamadinocka
Предмет: География,
автор: Aletoldinovga